ویزای امارات| راهنمای کامل دریافت ویزای دبی

ویزای امارات به صورت الکترونیکی و آنلاین انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری برای ارائه مدارک و مصاحبه ندارد! به همین دلیل خودتان هم می‌توانید ویزای دبی بگیرید! برای این کار باید یک کفیل (شرکت یا شهر‌وند اماراتی) به اداره مهاجرت امارات معرفی کنید. اما داشتن کفیل تنها شرط اخذ ویزا دبی نیست و گرفتن آن نیاز به شرایط دیگری دارد که باید در مورد آنها مطلع شوید! امارات یکی از مناطق ثروتمند و شیخ نشینِ خاورمیانه است. به‌علت وجود شهرهای توریستی‌ای مانند ابوظبی، دبی، شارجه، و عجمان ویزای امارات پیش‌ازپیش طرفدار پیدا کرده است. همانطور که می‌دانید برای واردشدن به این شهرها می‌بایست از قبل برای دریافت ویزا یا پاسپورت خود اقدام کرده باشید. همچنین از آنجایی که هر ویزای امارات که با نام ویزای دبی نیز شناخته می‌شود؛ دارای انواع متفاوتی‌ست؛ آگاهی‌از آن‌ها امری مهم تلقی می‌شود.

مدارک لازم برای گرفتن ویزای دبی

 • فرم تکمیل شده برای تقاضای اخذ ویزای دبی همراه با امضا و عدم خط خوردگی
 • اسکن رنگی از اصل پاسپورت (صفحه اول) با اعتبار حداقل 7 ماه
 • اسکن رنگی از شناسنامه
 • اسکن رنگی از کارت ملی (هر دو طرف)
 • ۱ قطعه عکس رنگی پرسنلی جدید با زمینه سفید
 • بیمه مسافرتی و رزرو بلیط هواپیما دبی
 • نیازی به ترجمه مدارک نیست و تنها ارائه اصل آن‌ها کافی می‌باشد.

مدت زمان صدور ویزای توریستی دبی: 3 الی 5 روز کاری

مدت زمان صدور ویزای فوری دبی: 1 تا 3 روز کاری

لیست قیمت ویزای امارات

صدور ویزای امارات برای ایرانیان با قیمت های مختلف، تردد و مدت اعتبار متفاوت صادر می‌شود. بنابراین دور از انتظار نیست که قیمت ویزای دبی برای هرکدام متفاوت باشد. بنابراین اگر قصد گرفتن ویزای امارات (اخذ ویزای دبی) را دارید می‌توانید با پشتیبانی booking.karaseir.com تماس حاصل فرمایید

انواع ویزای توریستی دبی

ویزای توریستی عادی: با دریافت این نوع ویزا، گردشگران تنها یک بار می توانند وارد دبی شوند. بر اساس مدت اقامت، ویزای سینگل یا عادی دبی به انواع ۱۴ روزه، یک ماهه و دو ماهه تقسیم می شود.

ویزای یک ماهه چندبار ورود: همان‌گونه که از اسم این ویزا مشخص است، مسافران با دریافت آن طی یک ماه هرچند بار که دلشان بخواهد می‌توانند به دبی رفت‌وآمد کنند.

ویزای توریستی دو ماهه چندبار ورود: با اخذ این ویزا مسافران از یک الی ۶۰ روز می‌توانند در دبی اقامت داشته باشند و هرچند بار که بخواهند وارد یا خارج شوند.

ویزای ۹۶ ساعته: نوع دیگر ویزای توریستی دبی، ویزای ۹۶ ساعته است که گردشگر با بلیط امارات می تواند ۹۶ ساعت در دبی اقامت داشته باشد. در این مورد، مسافر بایستی ۷ روز قبل از پرواز جهت دریافت ویزای خود از طریق بخش فروش بلیط موسسه مهاجرتی کاراسیر اقدام کند.

در صورتی که جهت دریافت ویزای توریستی یا ترانزیت دبی از طریق کاراسیر  اقدام کرده باشید، جهت تمدید ویزا به مدت یک ماه دیگز نیز می‌توانید با پرداخت هزینه تمدید، از طریق همین مراجعه حضوری یا وکیل مهاجرت اقدام کنید

ویزای کار و تجارت

یکی دیگر از ویزاهایی که برای دبی صادر می‌شود ویزای مهاجرت کاری و تجارت است. این ویزا جزو ویزاهای طلایی است که به صورت بلند مدت از سوی دولت امارات برای فرد متقاضی و خانواده او صادر خواهد شد. بر اساس این ویزا، متخصصان هر کشور می‌توانند با داشتن تجربه کاری مفید و قابلیت کارآفرینی کسب و کار خود را در دبی راه‌اندازی کنند. از نظر دولت امارات کارآفرین کسی است که می‌تواند با در نظر گرفتن تخصص خود کسب و کاری راه‌اندازی کند و تمایل دارد که این کار را در امارات انجام دهد. برای این منظور فرد متقاضی باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • مدارک لازم برای اثبات کارآفرینی
 • فرد متقاضی باید اکثریت سهام شرکت را داشته باشد
 • متقاضی ویزای دبی باید تمایل داشته باشد که برای زندگی در امارات نقل مکان میکنند

ویزای تحصیلی امارات

یکی دیگر از جاذبه‌هایی که مسافران را به امارات می‌کشاند، دانشگاه‌های این کشور است که دارای اعتبار و نمرات خوبی در سطح جهانی هستند. برای افرادی که قصد تحصیل در امارات در مدارس، دانشگاه‌ها و یا مراکز آموزشی امارات را دارند ویزای 5 ساله صادر می‌شود

 • چنانچه فرد به دنبال ویزای تحصیلی دبی در مقطع مدرسه باشد باید در تمامی نمرات مقطع قبلی خود 95٪ نمرات را دریافت کرده باشد. این ویزا برای افرادی که بین 11 الی 18 سال سن دارند صادر می‌شود.
 • دانشجویانی که به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا هستند باید مطابق با سیستم معدل‌گیری آمریکا یا GPA حداقل معدل آن‌ها در مقطع قبلی 3.75 باشد.
 • مدارک تاییدیه سلامت یا مدارک پزشکی
 • تاییدیه تمکن مالی متقاضی جهت تامین مخارج از سوی دانشگاه، خانواده و یا اقوام
 • نامه مربوط به اداره کل اقامت و امور اتباع خارجی

 

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *